Grupa wsparcia i rozwoju FAJNIE BYĆ KOBIETĄ

Organizujesz codzienność całej rodziny? Bez przerwy „ogarniasz” najróżniejsze sprawy? Balansujesz pomiędzy pracą a innymi obowiązkami? A może nie pracujesz zawodowo, a i tak nie wiesz, w co włożyć ręce? Albo czujesz się samotna?
A co z czasem tylko dla Ciebie? Z zadbaniem o własne wnętrze i dobrostan?
Jeśli chciałabyś mieć w życiu więcej radości i spełnienia, umieć odpuszczać i mniej przejmować się tym, na co nie masz wpływu, pozbyć się przygniatającego poczucia winy, to ta grupa jest dla Ciebie! 


Ogród Inspiracji oraz Gabinet LIBERI zaprasza kobiety w każdym wieku i sytuacji życiowej na cykl zajęć pomagających efektywnie zmieniać codzienne nawyki, budować lepsze relacje z najbliższymi i mieć coraz większy wpływ na swoje życie.
Naprawdę warto głębiej odetchnąć, cieszyć się małymi przyjemnościami, praktykować wdzięczność, używać empatii i mieć szansę na bycie autentyczną.
Zapisując się na zajęcia „Fajnie być kobietą”, masz gwarancję przebywania w kręgu pełnym bezpieczeństwa i akceptacji, doświadczysz bycia wysłuchaną i zrozumianą. Dostaniesz wsparcie od innych uczestniczek i prowadzącej, będziesz mogła przejrzeć się w oczach innych, zdobyć więcej siły i pewności siebie albo zaakceptować swoją słabszą stronę. 


Jeżeli Twoje serce tęskni za takim miejscem, to napisz mail: beata@ogrodinspiracji.pl, wiadomość na FB lub zadzwoń: 604 555 012, aby umówić się na bezpłatną konsultację. 


Zajęcia będą się odbywały dwa razy w miesiącu przez Skype, w środy w godzinach 18:00-20:00, termin rozpoczęcia – jak zbierze się grupa, opłata 230 – 250 zł miesięcznie w zależności od liczebności grupy. Dla osób w trudnej sytuacji finansowej możliwe zniżki, wymiana usług itp. – wystarczy dać znać.
Ilość miejsc ograniczona, bo grupa będzie kameralna, zachęcam do jak najszybszego kontaktu. 


Prowadząca: Beata Kupiec, trenerka rozwoju osobistego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, od ponad 10 lat prowadzi warsztaty i grupy rozwojowe, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, mama trójki dzieci, niepoprawna optymistka.

Opinie uczestniczek

O autorce: Beata Kupiec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, trzyletniej Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego opartej na Empatii oraz w trakcie podyplomowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od 2011 roku jestem certyfikowaną trenerką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od kilkunastu lat wspieram ludzi w rozwoju, towarzysząc im na drodze do pełniejszego i bardziej harmonijnego życia, prowadząc warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia.

Podziel się: