fbpx

Magdalena Myślińska Psycholog, psychoterapeutka

Magdalena Myślińska edited

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. W 2017 roku ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W pracy psychoterapeutycznej czerpię przede wszystkim z podejścia humanistyczno-doświadczeniowego.   

Od 2010 roku pracuję w obszarze pomocy psychologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku, Centrum Terapii Dialog oraz Stowarzyszeniu Q Zmianom. Pracowałam z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu jako terapeuta środowiskowy oraz prowadząc Treningi Umiejętności Społecznych w fundacji Scolar. Obecnie jestem psychologiem w Ośrodku Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, gdzie wspieram osoby z niepełnosprawnością intelektualną w zwiększaniu ich samodzielności. 

Zapraszam na terapię osoby, które:

  • Cierpią z powodu depresji, lęku, samotności
  • Odnajdują w sobie cechy DDA i DDD
  • Chciałyby lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie
  • Chciałyby zrozumieć swoje emocje i umieć nad nimi zapanować albo móc je intensywniej poczuć
  • Chciałyby poczuć się pewniejsze siebie
  • Chciałyby przyjrzeć się swoim relacjom z innymi
  • Czują, że to, jacy są w środku różni się od tego jak pokazują się innym 
  • Znajdują się w kryzysie okołoporodowym

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. 

Brałam udział w wielu specjalistycznych szkoleniach i konferencjach, m.in. w Kursie Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT) I stopień, w warsztacie Focusing – Spotkanie z Krytykiem Wewnętrznym prowadzonym przez Claude Missiaen (Belgia), a także warsztatach lowenowskich prowadzonych przez Instytut Analizy Bioenergetycznej, konferencjach Doświadczanie a Psychoterapia oraz Moments of Movement organizowanych przez Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej INTRA.  Uczestniczyłam w rocznym seminarium „Psychologiczna pomoc okołoporodowa, czyli życie wewnętrzne kobiety w ciąży, w porodzie i kiedy staje się matką organizowanym przez Laboratorium Psychoedukacji.

Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną.

Psychoterapia jest dla mnie ekscytującą przygodą, gdzie wspólnie z klientem zaglądamy do jego wnętrza. Ważne jest dla mnie, by towarzyszyła nam ciekawość i poczucie bezpieczeństwa. Szukamy wspólnie odpowiedzi na pytanie jaki jest naprawdę – bez masek. Pomagam przytulić te części Ja, które są niekochane, tak by klient dzięki procesowi terapii mógł być bardziej zintegrowany i samodzielnie radził sobie z trudnościami.

Psychoterapia jest dla mnie drogą do poznania samego siebie, odkrycia kim jestem, czego chcę i dokąd zmierzam, jaki jest mój sens życia.

Zadzwoń