fbpx

Joanna Meissner Psycholog, psychoterapeutka, terapeutka uzależnień

IMG_9541JM kopia

Joanna Meissner

Psycholog, psychoterapeutka, terapeutka uzależnień

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i specjalistką psychoterapii uzależnień, terapeutką EMDR. Od 8 lat zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną i psychoterapią. Ukończyłam wydział Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii Humanistycznej Intra, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Nieustannie pogłębiam wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii. Pracuję w nurcie integratywnym, szczególnie bliskie jest mi podejście humanistyczno-doświadczeniowe. 

Pracuję z osobami dorosłymi, doświadczającymi trudności w relacjach, cierpiącymi z powodu niskiej samooceny, zmagającymi się z bolesną przeszłością oraz z różnego rodzaju kryzysami i problemami emocjonalnymi. Zapraszam do współpracy także osoby z uzależnieniem od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz ich bliskich.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych.

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem i towarzyszenie mu w dotarciu do siebie i odkrywaniu własnych możliwości.

Zadzwoń