fbpx

Anna Tabor Psycholog, psychoterapeutka, terapeutka uzależnień

Anna Tabor bio kopia

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, psychoterapeutką uzależnień. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskie w Lublinie. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz terapię par. Pracuję w nurcie humanistyczno – doświadczeniowym, w którym najważniejsza dla mnie jest bezpieczna, pełna akceptacji relacja z klientem.  

Na psychoterapię zapraszam osoby dorosłe, ale także młodzież od 14 roku życia. Zapraszam również na konsultacje osoby, które zmagają się z trudnościami wychowawczymi, podejrzewają, że ich dzieci mają problem z substancjami psychoaktywnymi. 

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Leczenia Uzależnień dla Młodzieży oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Mój zawód to moja pasja dlatego systematycznie rozwijam swoje kompetencje. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących pomocy psychologicznej z zakresu przemocy domowej, dialogu motywującego, interwencji kryzysowej, treningu zastępowania agresji, a także z obszaru wczesnej interwencji wobec młodzieży używającej substancji psychoaktywnych.

Psychoterapia dla mnie to towarzyszenie osobie w jej cierpieniu, lęku, troskach i radościach. To pełna akceptacji i szacunku relacja pozwalająca na odkrywanie siebie, przeżycie tego, co nieprzeżyte, zrozumienie tego, co niezrozumiałe. Wierzę, ze każdy człowiek ma w sobie potencjał i siłę, która odkrywana w bezpiecznych warunkach daje moc do kreowania swojego życia. 

Do psychoterapii zapraszam osoby które:

  • zmagają się z lękiem, obniżonym nastrojem, stanami depresyjnymi
  • nie lubią siebie, mają niskie poczucie własnej wartości
  • mierzą się z kryzysami osobistymi, zawodowymi
  • mają kłopot z przeżywaniem i zrozumieniem własnych uczuć
  • doświadczają trudności w relacjach z ważnymi dla siebie osobami
  • chcą przyjrzeć się swojemu życiu, zrozumieć dotychczasowe doświadczenia
  • cierpią z powodu zagubienia, samotności, braku sensu w życiu
  • pochodzą z rodzin, w których występowało uzależnienie od alkoholu lub z rodzin dysfunkcyjnych (DDA/ DDD)
  • zastanawiają się czy mają problem z używaniem substancji psychoaktywnych

Psychoterapia dla mnie to intymne spotkanie dwóch osób, które niesie w sobie uzdrawiającą moc.

Zapraszam do spotkania osobiście, a także online. 

Zadzwoń