fbpx
loader image
Julia-Bilyk16-gray-bg

Julia Biłyk Psychoterapeutka

Julia Biłyk

Jestem psychoterapeutką z Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii. Jest to pełnowymiarowy 4-letni kurs organizowany przez Instytut Psychologii Zdrowia, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ponadto posiadam wykształcenie medyczne, które pomaga mi poszerzać perspektywę widzenia problemów natury psychologicznej.

Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie integracyjnym, który łączy wszystkie najważniejsze i uznane podejścia psychoterapeutyczne. Umożliwia mi to dobranie najlepszych metod pracy w indywidualnym podejściu do klienta. W celu ciągłego podnoszenia jakości swojej pracy, regularnie korzystam z superwizji. Prowadzę również psychoterapię w języku rosyjskim.

Psychoterapia jest dla mnie transformacją, towarzyszeniem oraz pomaganiem drugiemu człowiekowi w poszukiwaniu drogi ku zmianie. Zapraszam do wspólnej pracy jeżeli mierzysz się ze stanami lękowymi, atakami paniki, depresją, obniżonym nastrojem, zaburzeniami odżywiania, niską samooceną lub problemami w relacjach z innymi ludźmi.