fbpx
loader image

Beata Kupiec Psychoterapeutka, trenerka

Beata Kupiec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, trzyletniej Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego opartej na Empatii oraz w trakcie podyplomowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od 2011 roku jestem certyfikowaną trenerką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

W gabinecie LIBERI prowadzę konsultacje oraz terapię online, a także współpracuję w ramach prowadzenia grup wsparcia i warsztatów rozwojowych. 

Od kilkunastu lat wspieram ludzi w rozwoju, towarzysząc im na drodze do pełniejszego i bardziej harmonijnego życia, prowadząc warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia. Mam za sobą prowadzenie kilkunastu rocznych grup wsparcia i rozwoju dla kobiet, a także dla rodziców dzieci autystycznych (we współpracy z Dojrzewalnią Róż w Warszawie, Fundacją Sto Pociech w Warszawie, Fundacją Żółty Latawiec w Siedlcach). Stworzyłam autorskie programy rozwojowe „Bohaterka własnej bajki” i „Mamy synów”.

Swoją zawodową ścieżkę związałam z psychoterapią jako dojrzała osoba, z bogatym życiowym doświadczeniem, co dla wielu klientów jest ważnym elementem nabierania zaufania do mnie jako terapeutki i samego procesu terapii. Zakres pomocy psychoterapeutycznej jaką oferuję, obejmuje problemy związane z przebytymi traumami, kryzysem emocjonalnym, nerwicą, obniżonym nastrojem i depresją, niskim poczuciem własnej wartości, lękami, kłopotami w relacjach.

W pracy korzystam przede wszystkim z założeń terapii humanistycznej (bardzo ważny autentyczny kontakt pomiędzy terapeutą i klientem, duża doza empatii, wydobywanie wewnętrznej siły rozwojowej obecnej w każdym człowieku) oraz metod doświadczeniowych (Focusing oraz Terapia Skoncentrowana na Emocjach). Staram się być wspierającym towarzyszem na różnych etapach życia moich klientów. Oferuję im moją uwagę, skupienie i obecność – jako podstawę do odkrywania ważnych dla nich emocji, przekonań, odczuć cielesnych i znaczeń. Daję klientom bezpieczną przestrzeń, w której mogą eksplorować swój wewnętrzny świat, coraz lepiej rozumieć siebie, a w konsekwencji – poradzić sobie z nurtującymi ich problemami.

Zapraszam też do odwiedzenia mojej strony na Znanym Lekarzu: https://www.znanylekarz.pl/z/f1kV71

Beata Kupiec – ZnanyLekarz.pl